KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592445
nr 1359 2445
Ulf Johansson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, "Råstojaure, Lappland". Signerad, daterad -51. Olja på duk, 46x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:54:34
9/11 16:47:28
Ulf Johansson
Läs mer om Ulf Johansson